Kontakt:
609 102 001

Probud Studio Pi

ul. Mikołajczyka 1
62-600 Koło
Poniedziałek - piątek: 8 - 18
Sobota: 9 - 14
Dobry Montaż

Budujesz lub remontujesz dom?

W styczniu 2023 roku wystartowała nowa edycja programu Czyste Powietrze 3.0. Dzięki programowi Polacy zaczęli docieplać swoje domy i wymienić nieefektywne źródła ogrzewania. Popularna stała się kompleksowa termomodernizacja domów, jednak z uwagi na konieczność wykonania wielu prac, takie przedsięwzięcie okazuje się często bardzo kosztowne. Możliwość skorzystania z rządowych programów dofinansowania i atrakcyjnych okazji zakupowych pozwala zakończyć je z powodzeniem, a w przyszłości zyskać oszczędności.

W KRISPOL #wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacje

Wymiana źródła ogrzewania i docieplenie elewacji to tylko dwa etapy składające się na pełen proces termomodernizacji i same w sobie mogą być często niewystarczające. Nieodłącznym elementem termomodernizacji domu musi być wymiana stolarki na ciepłą – energooszczędną. Taka inwestycja daje Gwarancję spokoju na lata, nie tylko zimą. To czysty zysk, w każdym wymiarze.

WSKAZÓWKA: W procesie termomodernizacji bardzo ważna jest jakość wybranego produktu, ale taką samą rolę odgrywa również dobrze wykonany, szczelny montaż.

Jak kupić energooszczędne okna?

PROSTO – w autoryzowanym salonie sprzedaży, przy wsparciu profesjonalistów i z ofertą „Okna PVC i aluminiowe  – ciepła ramka za 1 zł”

Zdjęcie 1

Od 16 stycznia do 30 stycznia 2023 roku skorzystaj z promocji „Okna PVC i aluminiowe  – ciepła ramka za 1 zł ” i zainwestuj w rozwiązania z Gwarancją spokoju na lata. Oferta obowiązuje w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Dlaczego warto wybrać Okna marki KRISPOL?

  • Spełniają wymagania budownictwa energooszczędnego,
  • Posiadają wysokie współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej,
  • Gwarantują spójność kolorystyczną ze wszystkimi elementami stolarki,
  • Pozwalają łączyć PVC i aluminium na jednej inwestycji,
  • Opatrzone są 7-letnią gwarancją na okna PVC i 5-letnią na okna aluminiowe.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą